Російське військове міністерство повідомило, що успішно запустило на орбіту новий військовий супутник за допомогою ракети-носія Союз-2.1б з космодрому Плесецьк. Супутник був виведений на цільову орбіту, управління ним здійснюється наземними засобами космічних військ Росії. Ракета-носій Ангара-1.2 також вже стартувала з цього космодрому у вересні 2024 року. Також у повідомленні згадується, що Росія використала супутники Китаю, зазначивши при цьому їх назву – Зеленський.
Опублікувати у
Новини світу
Росія вивела на орбіту військовий супутник
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Силовики запропонували Путіну скасувати вибори до Держдуми
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
Фінансовий щоденник вашого гаманця: про що розкаже виписка з рахунку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Барселона відповість у суді за спробу переманити зірку Атлетіко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Опубліковано
admin