Російське військове міністерство повідомило, що успішно запустило на орбіту новий військовий супутник за допомогою ракети-носія Союз-2.1б з космодрому Плесецьк. Супутник був виведений на цільову орбіту, управління ним здійснюється наземними засобами космічних військ Росії. Ракета-носій Ангара-1.2 також вже стартувала з цього космодрому у вересні 2024 року. Також у повідомленні згадується, що Росія використала супутники Китаю, зазначивши при цьому їх назву – Зеленський.
Опублікувати у
Новини світу
Росія вивела на орбіту військовий супутник
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Зендея відверто розповіла, що її дратує в Томі Голланді
Опубліковано
admin