Прес-секретар Білого дому заявила, що інформація про плани адміністрації президента США відправити нелегальних мігрантів, включаючи українців, до військової бази в Гуантанамо є фейковою. В’язниця Гуантанамо, розташована на базі ВМС США в Кубі, використовувалася для утримання полонених та осіб, підозрюваних у терористичній діяльності. Там були створені кілька таборів, однак в’язниця отримала критику через звинувачення у тортурах та негуманному поводженні з в’язнями.
Опублікувати у
Новини світу
Відправка мігрантів на базу Гуантанамо: Білий дім спростував новину
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
ЄС додатково профінансує Молдову на мільйони євро
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Україна і Молдова вже окремо рухатимуться до ЄС – Фон дер Ляєн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Білоруська опозиція попередила Київ про підготовку Лукашенка до війни
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Фестиваль циркового мистецтва об’єднав дітей з усієї України
Опубліковано
admin
Зінченко звернувся до співвітчизників щодо їх підтримки в Канаді