Прес-секретар Білого дому заявила, що інформація про плани адміністрації президента США відправити нелегальних мігрантів, включаючи українців, до військової бази в Гуантанамо є фейковою. В’язниця Гуантанамо, розташована на базі ВМС США в Кубі, використовувалася для утримання полонених та осіб, підозрюваних у терористичній діяльності. Там були створені кілька таборів, однак в’язниця отримала критику через звинувачення у тортурах та негуманному поводженні з в’язнями.
Опублікувати у
Новини світу
Відправка мігрантів на базу Гуантанамо: Білий дім спростував новину
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Білоруська опозиція попередила Київ про підготовку Лукашенка до війни
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
США дозволили продаж іранської нафти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Японія уп’ятеро підвищила вартість віз для іноземців
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Нова стратегія США щодо росії: удар та шок чи економічні чинники | Ігор Петренко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Білоруська опозиція попередила Київ про підготовку Лукашенка до війни
Опубліковано
admin
Зінченко звернувся до співвітчизників щодо їх підтримки в Канаді