Україна і США підписали угоду про створення Інвестиційного фонду відновлення з рівним розподілом участі — по 50% від кожної сторони. Цей фонд буде інвестувати кошти в українські проекти, зокрема у видобуток корисних копалин, інфраструктурні та переробні проєкти. Угода передбачає, що Україна зберігає повний контроль над своїми ресурсами. Однак депутати Верховної Ради відзначають, що їм ще не представили документи для ратифікації угоди, тому вони голосуватимуть без повної інформації. Перед голосуванням віце-прем’єр-міністр проведе зустрічі з фракціями парламенту, але деякі нардепи відзначають, що не мають достатньої інформації про угоду. Президент Зеленський закликав відмовляючихся голосувати за угоду нардепів скасувати візи для в’їзду до США.
Опублікувати у
Новини України
Угода про мінерали. Підготовка до ратифікації
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Російська армія зменшила кількість атак – Генштаб
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині російські дрони спричинили п’ять лісових пожеж
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Міноборони: Закриваємо пляжний сезон у Криму
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Табору не буде: у Криму “влада” скасувала літній відпочинок дітей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Венс заявив про готовність Ірану прийняти інспекторів МАГАТЕ
Опубліковано
admin
Лідер виборів у Румунії пояснив, чому проти допомоги Україні