Україна і США підписали угоду про створення Інвестиційного фонду відновлення з рівним розподілом участі — по 50% від кожної сторони. Цей фонд буде інвестувати кошти в українські проекти, зокрема у видобуток корисних копалин, інфраструктурні та переробні проєкти. Угода передбачає, що Україна зберігає повний контроль над своїми ресурсами. Однак депутати Верховної Ради відзначають, що їм ще не представили документи для ратифікації угоди, тому вони голосуватимуть без повної інформації. Перед голосуванням віце-прем’єр-міністр проведе зустрічі з фракціями парламенту, але деякі нардепи відзначають, що не мають достатньої інформації про угоду. Президент Зеленський закликав відмовляючихся голосувати за угоду нардепів скасувати візи для в’їзду до США.
Опублікувати у
Новини України
Угода про мінерали. Підготовка до ратифікації
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський відреагував на відставку Стармера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Військові показали рекордний дронопад Молній
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Україні найближчими днями прогнозують грози, місцями град та шквали
Опубліковано
admin
Більше від автора
Лідер виборів у Румунії пояснив, чому проти допомоги Україні