Співробітники прес-служби донецького футбольного клубу Шахтар оголосили про те, що син Георгія Гочолейшвілі, Сандро, успішно подолав лейкемію. Він успішно пройшов складний курс лікування і здолав небезпечне захворювання. Зараз він повернувся додому для проходження реабілітації. Раніше було оголошено, що футбольний клуб Динамо пройшов у фінал Кубка України.
Опублікувати у
Новини спорту
Син футболіста Шахтаря зумів перемогти лейкемію
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Бущан несподівано залишив саудівський клуб
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Команда Усика готує важливу заяву щодо майбутнього чемпіона
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Для учасників Олімпіади впроваджують фінансові гранти
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників
Опубліковано
admin
Нацбанк підвищує курс долара два дні поспіль