Співробітники прес-служби донецького футбольного клубу Шахтар оголосили про те, що син Георгія Гочолейшвілі, Сандро, успішно подолав лейкемію. Він успішно пройшов складний курс лікування і здолав небезпечне захворювання. Зараз він повернувся додому для проходження реабілітації. Раніше було оголошено, що футбольний клуб Динамо пройшов у фінал Кубка України.
Опублікувати у
Новини спорту
Син футболіста Шахтаря зумів перемогти лейкемію
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Для учасників Олімпіади впроваджують фінансові гранти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Реала влучно підколов Барселону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Неймар повторив рекорд бразильських легенд на ЧС
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини
Опубліковано
admin
Нацбанк підвищує курс долара два дні поспіль