Росія вдарила Київ балістикою

У ніч на 28 червня російські військові здійснили ракетний удар по Києву під час повітряної тривоги, яку оголосили через загрозу застосування балістики. Міський голова Києва закликав мешканців міста залишатися в укриттях, оскільки пролунало кілька вибухів. Це вже другий напад на столицю протягом кількох днів – попередня атака сталася 25 червня, коли внаслідок ударів ракет загорілися складські приміщення, а двоє людей отримали поранення. Група G7 готова надати допомогу Києву у забезпеченні ППО та далекобійної зброї.

Більше від автора

Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Спека в Німеччині сягла нового історичного рекорду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *