Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську через борги, які Росія не сплатила. Будівля була останнім консульством РФ в Польщі, але закрилася в грудні 2025 року. У квітні електроенергію та опалення в будівлі відключили через заборгованість у розмірі 5,5 млн злотих, плюс ще 3 млн злотих за процентами. Росія стверджує, що нерухомість є її власністю, але польська влада стверджує, що вона належить державі. Польські посадовці подали позов про звільнення приміщення.

Більше від автора

Трамп допустив відмову від “духу Анкориджа” – ЗМІ

Росія вдарила Київ балістикою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *