Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську через борги, які Росія не сплатила. Будівля була останнім консульством РФ в Польщі, але закрилася в грудні 2025 року. У квітні електроенергію та опалення в будівлі відключили через заборгованість у розмірі 5,5 млн злотих, плюс ще 3 млн злотих за процентами. Росія стверджує, що нерухомість є її власністю, але польська влада стверджує, що вона належить державі. Польські посадовці подали позов про звільнення приміщення.
Опублікувати у
Новини України
Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила Київ балістикою
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Фіцо на саміті НАТО заблокує позики для України
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Опубліковано
admin