Українські громадяни, які були утримувані у неволі в Росії після окупації деяких областей України, повернулися додому. Серед них були люди різного віку, яких незаконно затримали у 2022 році. Дмитро Лубінець, уповноважений Верховної Ради з прав людини, повідомив, що це сталося завдяки його роботі з російським омбудсменом. Деяких українців затримали через їхню зв’язок з ЗСУ, інших – на шляху на роботу. Одного звільненого громадянина раніше викрали разом з Ангелою Тайрою, яку також вдалося повернути додому.
Опублікувати у
Новини України
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На війні в Україні загинули двоє грузинських добровольців
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє хлопчиків постраждали від вибуху невідомого предмета
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
СБУ показала фото обміну полоненими
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На війні в Україні загинули двоє грузинських добровольців
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Метінвест залучив 1 млрд грн на будівництво сонячних електростанцій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє хлопчиків постраждали від вибуху невідомого предмета
Опубліковано
admin
Челсі націлився на захисника збірної Франції