Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські громадяни, які були утримувані у неволі в Росії після окупації деяких областей України, повернулися додому. Серед них були люди різного віку, яких незаконно затримали у 2022 році. Дмитро Лубінець, уповноважений Верховної Ради з прав людини, повідомив, що це сталося завдяки його роботі з російським омбудсменом. Деяких українців затримали через їхню зв’язок з ЗСУ, інших – на шляху на роботу. Одного звільненого громадянина раніше викрали разом з Ангелою Тайрою, яку також вдалося повернути додому.

Більше від автора

Челсі націлився на захисника збірної Франції

Вітальне слово АНДРЕЙСА ПІЛДЕГОВІЧСА з нагоди Дня Конституції України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *