СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки України вдруге за червень атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Ця станція є важливим вузлом для перекачування нафтопродуктів. Військови Альфи СБУ вдарили по цій станції виконуючи завдання від президента Зеленського в межах 40-денної операції впливу на Росію. Атака була відправлена до технічних будівель об’єкта, після чого стався вибух. Ця атака стала частиною зусиль України з метою припинення війни. Попередня атака на цю станцію відбулася 10 червня.

Більше від автора

Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця

Іспанія залишилася без ключового гравця перед початком плей-оф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *