Служба безпеки України вдруге за червень атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Ця станція є важливим вузлом для перекачування нафтопродуктів. Військови Альфи СБУ вдарили по цій станції виконуючи завдання від президента Зеленського в межах 40-денної операції впливу на Росію. Атака була відправлена до технічних будівель об’єкта, після чого стався вибух. Ця атака стала частиною зусиль України з метою припинення війни. Попередня атака на цю станцію відбулася 10 червня.
Опублікувати у
Новини України
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб назвав уражені за ніч ворожі цілі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Фламінго уразили завод у Волгограді – Зеленський
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по фермі на Чернігівщині
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Красюк розповів, яким він бачить “останній танець” Усика
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
У Сумах внаслідок російських атак травмовані 13 людей, серед них — 2 дітей
Опубліковано
admin
Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця