США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Це оголосив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Нагадаємо, що в березні США частково послабили санкції на російську нафту через світові енергетичні загрози, але зараз вони вирішили повернутися до повного обсягу санкцій.

Більше від автора

У Киргизстані виник дефіцит бензину через перебої з поставками з Росії

Зеленський обговорив з президентом Латвії співпрацю в межах Drone Deal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *