США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Це оголосив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Нагадаємо, що в березні США частково послабили санкції на російську нафту через світові енергетичні загрози, але зараз вони вирішили повернутися до повного обсягу санкцій.
Опублікувати у
Новини бізнесу
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
У Киргизстані виник дефіцит бензину через перебої з поставками з Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Імпорт нафти до Китаю впав до десятирічного мінімуму
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета
Опубліковано
admin
У Киргизстані виник дефіцит бензину через перебої з поставками з Росії