Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Офіс генпрокурора повідомив про виявлення схеми незаконного користування надрами на Дніпропетровщині. За даними слідства, комунальне підприємство з Криворізького району з 2019 по 2025 рік проводило централізоване водопостачання 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Підприємство не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету, хоча отримувало оплату за послуги. В результаті було незаконно видобуто понад 400 тис. куб. м підземних вод, що завдало збитків державі на суму понад 85 млн грн. Директору підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Більше від автора

Вкрали 81 млн на укриттях для дітей та військових – ОГП

Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *