Офіс генпрокурора повідомив про виявлення схеми незаконного користування надрами на Дніпропетровщині. За даними слідства, комунальне підприємство з Криворізького району з 2019 по 2025 рік проводило централізоване водопостачання 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Підприємство не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету, хоча отримувало оплату за послуги. В результаті було незаконно видобуто понад 400 тис. куб. м підземних вод, що завдало збитків державі на суму понад 85 млн грн. Директору підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Вкрали 81 млн на укриттях для дітей та військових – ОГП
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
Опубліковано
admin
Вкрали 81 млн на укриттях для дітей та військових – ОГП