Міський голова на Київщині отримав підозру у тому, що він причетний до заволодіння землею та розтрати бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. Відомо, що він використовував підставних осіб для оформлення земельних ділянок на приватних осіб, а потім легалізував їх шляхом укладання договорів купівлі-продажу. Також встановлено, що у 2025 році він знову заволодів землями водного та лісового фонду шляхом внесення недостовірних даних до документації. Крім того, йому висунули звинувачення у розтратах бюджетних коштів під час озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду із проханням заарештувати підозрюваного або встановити заставу на суму 75 мільйонів гривень та відсторонити його від посади. Також виявлено записи розмов, які можуть свідчити про підготовку незаконної приватизації земель та одержання неправомірних вигод.
Опублікувати у
Новини України
Мер міста на Київщині отримав підозру
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Кінбурнській косі підняли прапор України
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Удари по НПЗ в Уфі: стало відомо про результати
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Конференція з відновлення України у Гданську: головні тези | Олена Кондратюк
Опубліковано
admin
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації