Мер міста на Київщині отримав підозру

Міський голова на Київщині отримав підозру у тому, що він причетний до заволодіння землею та розтрати бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. Відомо, що він використовував підставних осіб для оформлення земельних ділянок на приватних осіб, а потім легалізував їх шляхом укладання договорів купівлі-продажу. Також встановлено, що у 2025 році він знову заволодів землями водного та лісового фонду шляхом внесення недостовірних даних до документації. Крім того, йому висунули звинувачення у розтратах бюджетних коштів під час озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду із проханням заарештувати підозрюваного або встановити заставу на суму 75 мільйонів гривень та відсторонити його від посади. Також виявлено записи розмов, які можуть свідчити про підготовку незаконної приватизації земель та одержання неправомірних вигод.

Більше від автора

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

Бущан несподівано залишив саудівський клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *