Бущан несподівано залишив саудівський клуб

Український голкіпер Георгій Бущан більше не гратиме за саудівський футбольний клуб Аль-Шабаб, оскільки їхні контрактні зобов’язання було офіційно припинено.

Більше від автора

Мер міста на Київщині отримав підозру

На Хмельницькій АЕС проходять обшуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *