Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Війська Російської Федерації вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Цю інформацію поширили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За їх словами, о 06:00 було зафіксовано ракетний удар на одну з АЗС у Запоріжжі, що призвело до пожежі. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Федоров також зазначив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.

Більше від автора

Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію

Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *