Війська Російської Федерації вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Цю інформацію поширили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За їх словами, о 06:00 було зафіксовано ракетний удар на одну з АЗС у Запоріжжі, що призвело до пожежі. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Федоров також зазначив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.
Опублікувати у
Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У США констатували небажання РФ закінчувати війну
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини
Опубліковано
admin
Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію