Війська Російської Федерації вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Цю інформацію поширили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За їх словами, о 06:00 було зафіксовано ракетний удар на одну з АЗС у Запоріжжі, що призвело до пожежі. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Федоров також зазначив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.
Опублікувати у
Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо, як відпрацювала ППО
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб підрахував нові втрати РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У Краснодарському краї РФ горить нафтобаза після атаки дронів
Опубліковано
admin
Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію