На Івано-Франківщині правоохоронці розкрили велику корупційну схему, яка пов’язана з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. За попередніми даними, завдані збитки державі перевищують 15,3 мільйона гривень. Організаторкою злочинної діяльності виявилася заступниця директорки закладу, яка залучила до схеми ще чотирьох осіб. У період з 2019 по 2024 рік у санаторії було фіктивно працевлаштовано 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату та премії. Організаторка використовувала свій досвід для контролю фінансових операцій та документообігу. Частина фіктивних працівників була родичами організаторки. П’ять фігуранток отримали підозру за зловживання службовим становищем та заволодіння майном. Суд встановив заставу для них. Досудове розслідування триває.
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
20 млн грн на рахунку в Австрії: на Хмельниччині викрили експосадовицю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Прокурор з Франківщини за 1000 доларів “допомагала” чоловіку отримати бронь
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росія стягує ППО на два периметри – Зеленський
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
20 млн грн на рахунку в Австрії: на Хмельниччині викрили експосадовицю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Прокурор з Франківщини за 1000 доларів “допомагала” чоловіку отримати бронь
Опубліковано
admin