Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

На Івано-Франківщині правоохоронці розкрили велику корупційну схему, яка пов’язана з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. За попередніми даними, завдані збитки державі перевищують 15,3 мільйона гривень. Організаторкою злочинної діяльності виявилася заступниця директорки закладу, яка залучила до схеми ще чотирьох осіб. У період з 2019 по 2024 рік у санаторії було фіктивно працевлаштовано 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату та премії. Організаторка використовувала свій досвід для контролю фінансових операцій та документообігу. Частина фіктивних працівників була родичами організаторки. П’ять фігуранток отримали підозру за зловживання службовим становищем та заволодіння майном. Суд встановив заставу для них. Досудове розслідування триває.

Більше від автора

Залізниця Німеччини повністю припинила роботу

Засідання НКЕК від 24 червня 2026 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *