Сьогодні війська Російської Федерації здійснили напад на автозаправну станцію на околиці міста Суми, в результаті чого постраждали троє мирних жителів. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров. Зазначено, що російський безпілотник атакував станцію, а також пошкодив автомобілі. Поки не відомо повна кількість постраждалих та наслідків цієї атаки.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Озвучено дані уражень по важливій цілі під Москвою
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Поблизу узбережжя Криму стався землетрус
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Обличчя євроінтеграції: процес скринінгу та наступні кроки на шляху до ЄС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Гегсет достроково звільняє генерала США, який координував допомогу Україні
Опубліковано
admin
Німець проїхав на MINI Cooper понад мільйон кілометрів і встановив рекорд