Сьогодні війська Російської Федерації здійснили напад на автозаправну станцію на околиці міста Суми, в результаті чого постраждали троє мирних жителів. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров. Зазначено, що російський безпілотник атакував станцію, а також пошкодив автомобілі. Поки не відомо повна кількість постраждалих та наслідків цієї атаки.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ уразили унікальний завод в Росії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
Андре Тан назвав топ-5 наймодніших аксесуарів літа-2026
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Нові митні правила ЄС з 1 липня 2026 року: до чого готуватись українським експортерам
Опубліковано
admin
Німець проїхав на MINI Cooper понад мільйон кілометрів і встановив рекорд