Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні війська Російської Федерації здійснили напад на автозаправну станцію на околиці міста Суми, в результаті чого постраждали троє мирних жителів. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров. Зазначено, що російський безпілотник атакував станцію, а також пошкодив автомобілі. Поки не відомо повна кількість постраждалих та наслідків цієї атаки.

Більше від автора

Німець проїхав на MINI Cooper понад мільйон кілометрів і встановив рекорд

ЗСУ уразили унікальний завод в Росії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *