Працівники приватних підприємств та їхні підлеглі у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях виявилися у великій шахраївницькій схемі. Вони використовували гроші, призначені на розмінування земель, для власної користі. Фігуранти вигадували роботу на вже безпечних ділянках, щоб видати, що вони очищають їх від вибухонебезпечних предметів. Щоб це виглядало реалістично, вони сами закопували боєприпаси, претендуючи на те, що знайшли їх під час робіт. Ці шахраї створили враження, що розмінували понад 820 гектарів землі. Наразі правоохоронці підозрюють ще чотирьох осіб у цій схемі, після того як раніше були звинувачені директор одного з підприємств та керівниця групи саперів. Шість учасників шахрайської діяльності вже отримали підозри, а їх чекає до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.
Опублікувати у
Новини України
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Міноборони: Закриваємо пляжний сезон у Криму
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський відреагував на відставку Стармера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Військові показали рекордний дронопад Молній
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна Німеччини втратила ключового захисника до кінця ЧС-2026
Опубліковано
admin
В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів