Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Працівники приватних підприємств та їхні підлеглі у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях виявилися у великій шахраївницькій схемі. Вони використовували гроші, призначені на розмінування земель, для власної користі. Фігуранти вигадували роботу на вже безпечних ділянках, щоб видати, що вони очищають їх від вибухонебезпечних предметів. Щоб це виглядало реалістично, вони сами закопували боєприпаси, претендуючи на те, що знайшли їх під час робіт. Ці шахраї створили враження, що розмінували понад 820 гектарів землі. Наразі правоохоронці підозрюють ще чотирьох осіб у цій схемі, після того як раніше були звинувачені директор одного з підприємств та керівниця групи саперів. Шість учасників шахрайської діяльності вже отримали підозри, а їх чекає до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.

Більше від автора

В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів

Албанський захисник став гравцем клубу УПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *