Названо області, де складна ситуація зі світлом

Сьогодні вранці в семи областях України сталося відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найбільш складна у Донецькій та Херсонській областях, де пошкоджене обладнання призвело до значного відключення споживачів від електромережі. Також через обстріли вночі та рано вранці відключені споживачі в Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. Незважаючи на це, споживання електроенергії зросло на 2,2% у порівнянні з попереднім робочим днем через підвищення температури та активне використання кондиціонерів. Енергетики радять громадянам споживати електроенергію у найбільш ефективний час для сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.

Більше від автора

Удари по Донеччині: є жертва та семеро поранених

В Ізраїлі 92% жителів вважають Іран переможцем у війні – опитування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *