Сьогодні вранці в семи областях України сталося відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найбільш складна у Донецькій та Херсонській областях, де пошкоджене обладнання призвело до значного відключення споживачів від електромережі. Також через обстріли вночі та рано вранці відключені споживачі в Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. Незважаючи на це, споживання електроенергії зросло на 2,2% у порівнянні з попереднім робочим днем через підвищення температури та активне використання кондиціонерів. Енергетики радять громадянам споживати електроенергію у найбільш ефективний час для сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.
Опублікувати у
Новини України
Названо області, де складна ситуація зі світлом
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Удари по Донеччині: є жертва та семеро поранених
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Біля Криму сталася серія землетрусів
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
СБУ та Нацполіція затримали агентів фсб, які готували теракт у центрі Києва і хотіли втекти до росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер назвав бій Ітауми з Хрговічем випробуванням у кар’єрі британця
Опубліковано
admin
Удари по Донеччині: є жертва та семеро поранених