Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

У війні в Ірані, яка обійшлася Пентагону в 40 мільярдів доларів, виникли великі витрати на боєприпаси, знищену техніку та збитки військовим базам. Ця цифра не включає оперативні витрати, які вже були заплановані в бюджеті на 2026 рік. Крім Міністерства оборони, витрати пов’язані з конфліктом також зазнали Міністерство внутрішньої безпеки та Міністерство у справах ветеранів. Ціни на бензин в країні значно зросли, а американські домогосподарства витратили на понад 253 долари більше через війну. Загалом, світ втратив 1,15 мільярда барелів нафти під час війни. Інфляція у США перевищила 4%, що призвело до зростання цін на енергоносії, а ціни зростають швидше, ніж заробітна плата американців.

Більше від автора

Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *