Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран, Катар і Пакистан оголосили про прогрес після перших переговорів зі США у Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до угоди, включаючи питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж нафти. Сторони домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники Катару і Пакистану також висловили оптимізм стосовно переговорів, укладення угоди вони планують протягом 60 днів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня у Швейцарії. Також уговорили створити групу з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Проте погрози президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою можуть ускладнити подальші переговори.

Більше від автора

В Москві заявили про масовану атаку дронів

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *