Іран, Катар і Пакистан оголосили про прогрес після перших переговорів зі США у Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до угоди, включаючи питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж нафти. Сторони домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники Катару і Пакистану також висловили оптимізм стосовно переговорів, укладення угоди вони планують протягом 60 днів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня у Швейцарії. Також уговорили створити групу з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Проте погрози президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою можуть ускладнити подальші переговори.
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Опубліковано
admin
В Москві заявили про масовану атаку дронів