Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом африканської держави Мозамбік Даніелем Шапу. Про це український лідер повідомив у Телеграм в понеділок, 23 березня.
“Обговорили можливості постачання газу в Україну та можливості протидії безпековим викликам з президентом Мозамбіку Даніелем Шапу. Україна зацікавлена в додатковому постачанні енергоресурсів”, – написав він за результатами розмови.
За словами Зеленського, Мозамбік зацікавлений у українському досвіді й технологіях для посилення внутрішньої безпеки та захисту людей від терору.
Також президенти обговорили можливу співпрацю у сфері цифровізації та продовольчої безпеки.
“Домовились, що наші команди працюватимуть разом”, – додав глава Української держави.
Опублікувати у
Новини України
Україна домовляється про газ із Мозамбіку
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна громади на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський затвердив рекордні витрати на оборону
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Українські тенісисти не зіграють у чоловічому розряді Вімблдону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна громади на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Кримські прокурори отримали 13-14 років за держзраду