Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом африканської держави Мозамбік Даніелем Шапу. Про це український лідер повідомив у Телеграм в понеділок, 23 березня.
“Обговорили можливості постачання газу в Україну та можливості протидії безпековим викликам з президентом Мозамбіку Даніелем Шапу. Україна зацікавлена в додатковому постачанні енергоресурсів”, – написав він за результатами розмови.
За словами Зеленського, Мозамбік зацікавлений у українському досвіді й технологіях для посилення внутрішньої безпеки та захисту людей від терору.
Також президенти обговорили можливу співпрацю у сфері цифровізації та продовольчої безпеки.
“Домовились, що наші команди працюватимуть разом”, – додав глава Української держави.
Опублікувати у
Новини України
Україна домовляється про газ із Мозамбіку
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Російська армія зменшила кількість атак – Генштаб
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині російські дрони спричинили п’ять лісових пожеж
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Міноборони: Закриваємо пляжний сезон у Криму
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Табору не буде: у Криму “влада” скасувала літній відпочинок дітей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Венс заявив про готовність Ірану прийняти інспекторів МАГАТЕ
Опубліковано
admin
Кримські прокурори отримали 13-14 років за держзраду