На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону

Український легкоатлет Олег Дорощук встановив світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 метра на турнірі Меморіал імені Віталія Лонського в Бердичеві. Цей результат дозволив йому виграти змагання і отримати золоту медаль. Дорощук перевершив рекорд Яна Штефелу з Чехії, який складав 2.32 метра. Українець навіть намагався піднятися ще вище, але на висоті 2.35 метра йому цього не вдалося. У підсумку, він став переможцем турніру, обійшовши інших спортсменів.

Більше від автора

Землетрус у Венесуелі: кількість жертв зросла до 1430

З початку доби відбулося 200 боєзіткнень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *