Україна повернула з полону 160 військових

Україна та Росія провели 76-й обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які були у полоні з 2022 року. Серед них були військовослужбовці Збройних сил України, Нацгвардії та інших військових підрозділів, які брали участь у обороні різних регіонів України. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, і будуть направлені на реабілітацію після тривалої ізоляції у полоні в Росії. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за посередництво в цьому обміні, а також усім державним організаціям, які допомагали в цьому процесі. Загалом за час існування Координаційного штабу вдалося звільнити з полону 9606 військових та цивільних осіб.

Більше від автора

Путін втратив близького соратника

Керували підпалами в Німеччині з Чернівців: Нацполіція повідомила про нові підозри фігурантам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *