Україна та Росія провели 76-й обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які були у полоні з 2022 року. Серед них були військовослужбовці Збройних сил України, Нацгвардії та інших військових підрозділів, які брали участь у обороні різних регіонів України. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, і будуть направлені на реабілітацію після тривалої ізоляції у полоні в Росії. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за посередництво в цьому обміні, а також усім державним організаціям, які допомагали в цьому процесі. Загалом за час існування Координаційного штабу вдалося звільнити з полону 9606 військових та цивільних осіб.
Опублікувати у
Новини України
Україна повернула з полону 160 військових
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб розповів про бої на основних напрямках
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Удари РФ по Херсону: кількість постраждалих зросла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Викрито ще 11 ухилянтських схем у різних регіонах України
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Підтримка дітей військових та нові можливості для української молоді | Віктор Микита
Опубліковано
admin
Путін втратив близького соратника