У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга

У Києві правоохоронці повідомили про те, що лікар-хірург отримав підозру у неналежному виконанні своїх обов’язків, що стало причиною смерті пацієнта. Чоловік звернувся до медичного закладу із травмою грудної клітки, але лікар вважав, що госпіталізація не потрібна і призначив лише знеболювальні засоби. Після того, як пацієнт повернувся до військової частини, його стан раптово погіршився і він помер. Експерти встановили, що пацієнт потребував більш детального обстеження та лікування, яке не було надано. Лікар отримав підозру за неналежне виконання обов’язків, що може призвести до позбавлення волі. Також у новинах згадують про інший випадок у Золочівщині та судовий процес у Києві щодо смерті 8-річної дитини через помилку лікаря.

Більше від автора

Імпорт нафти до Китаю впав до десятирічного мінімуму

Атаки на Москву: Путін стрімко втрачає довіру в РФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *