Атаковано енергооб’єкти у п’яти областях України

Зранку в п’ятницю в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські обстріли і негоду. Про це повідомило Укренерго 26 червня.
“Внаслідок російських дронових і ракетних атак – на ранок є нові знеструмлення у Полтавській, Харківській, Херсонській, Запорізькій і Дніпропетровській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться в повідомленні.
А через несприятливі погодні умови – залишаються знеструмленими два населені пункти на Полтавщині. Ремонтні бригади обленерго займаються відновленням пошкоджених повітряних ліній електропередачі.
Разом з тим споживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні зранку воно було на тому ж рівні, що й попереднього дня – у четвер.
Енергетики просять громадян перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Також потрібно ощадливо споживати електроенергію у вечірні години – з 18:00 до 22:00. У цей ча не варто вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.

Більше від автора

🔥 Підлітки з Запоріжжя під час атаки виносили людей з вогню | Казар’ян та Пачковський

Закликав до національної ворожнечі: військовий отримав 6 років тюрми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *