Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Силами оборони України були уражені три мости на тимчасово окупованих територіях. Генштаб ЗСУ повідомив, що були пошкоджені автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости на Луганщині. Також українські військові уражали склади та командні пункти окупантів. Дрони СБУ також вдарили по нафтобазі на Кубані та нафтопереробних заводах в Росії. Усі ці об’єкти є важливими для паливно-енергетичного комплексу РФ.

Більше від автора

У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *