Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Четверо українських моряків, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий у Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці у квітні, врешті-решт залишили територію Ірану і повернулися додому до своїх родин. Інформацію про це підтвердив речник Міністерства закордонних справ України. Департамент консульської служби та посольство України в Греції взяли на себе відповідальність за цих моряків і підтримували зв’язок з їхніми родинами і власниками судна для їхнього повернення. На щастя, всі четверо моряків вже в безпеці та їхнє здоров’я задовільне. Нагадаючи про попередні випадки, у грудні 2025 року дев’ять моряків, включаючи двох українців, були звільнені з піратського полону у Сенегалі. Також, недавно Росія атакувала кораблі в Чорному морі, що призвело до жертв.

Більше від автора

Солдат КНДР втік до Південної Кореї, подолавши найбільш небезпечний кордон

У МАГАТЕ підтвердили інспекції в Ірані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *