Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, вже не працюють з 22 червня. Він заявив це під час брифінгу з журналістами. Зеленський зазначив, що деталі щодо демонтажу ретрансляторів поки що невідомі, але вони більше не функціонують. Раніше він вимагав від президента Білорусі Олександра Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, які використовувалися для атак на певні області України.

Більше від автора

Парламентський день 24.06.2026

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *