Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про повернення Київської електрички до повного руху по залізничному кільцю. Після двомісячного ремонту міста між станціями Почайна та Райдужний відновили і відкрили для руху з 28 червня. На мосту були оновлені конструкції, додано нові колії та захист від корозії, що підвищить безпеку та термін його служби.

Більше від автора

У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти

Швейцарія домовляється про альтернативу американським Patriot

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *