Конституційний суд Чехії зобов’язав уряд пустити президента на саміт НАТО

Конституційний суд Чехії вирішив, що уряд повинен забезпечити участь президента у липневому саміті НАТО в Анкарі. Це сталося після суперечок між президентом та урядом щодо представництва Чехії на саміті. Судді визнали, що участь президента у таких заходах є звичайною практикою, яку слід дотримуватися. Тепер уряд повинен забезпечити президенту необхідну співпрацю та організаційну підтримку для участі у саміті.

Більше від автора

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Кремль готує мобілізацію руками нових депутатів Думи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *