Україна і Норвегія спільно вироблятимуть 155-мм далекобійні артилерійські снаряди. Про це у неділю, 10 травня повідомив президент Володимир Зеленський.
“Зараз у нас є нова та дуже сильна домовленість з Норвегією: розпочнемо спільне виробництво довгого 155-го – саме таких снарядів, які нам потрібні. Я дякую Норвегії за такий необхідний крок”, – сказав президент.
Він також зауважив, що попри те, що зараз у пріоритеті БПЛА, необхідність в артилерії зберігається.
“Наші воїни на фронті, фактично в усіх бойових бригадах, говорять про довгий калібр артилерії – далекобійні артилерійські снаряди. Кіл-зони збільшуються, використання дронів усіх типів – пріоритет. Але самі воїни кажуть: артилерія потрібна. І саме далекобійна артилерія”, – пояснив президент.
Опублікувати у
Новини України
Україна і Норвегія вироблятимуть далекобійні снаряди – Зеленський
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала інфраструктуру Одещини: є потерпілі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Москві жаліються на атаку дронів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк
Опубліковано
admin
У Вірменії прокоментували погрози Путіна “українським сценарієм”