Російські війська атакували два райони Дніпропетровської області. Загинули дві людини та ще дві постраждали, повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа в Телеграм вранці в суботу, 9 травня.
“Двоє людей загинули, ще двоє – дістали поранень. Майже 20 разів ворог атакував два райони області артилерією та безпілотниками”, – написав він.
Так, на Нікопольщині росіяни цілили по райцентру, Марганецькій й Червоногригорівській громадах. Пошкоджені інфраструктура, кіоск, магазин, кафе, приватні будинки. Загинув 35-річний чоловік. У важкому стані до лікарні доправлена 39-річна жінка. А 31-річний чоловік лікуватиметься амбулаторно.
Також ворог бив по Дубовиківській громаді на Синельниківщині. Там понівечене підприємство та сільськогосподарська техніка. Загинула одна людина.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вбили двох цивільних на Дніпропетровщині
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації
Опубліковано
admin