В російському Новосібірську на честь Дня перемоги вивісили банер з мавпою. Відповідне фото поширюється в тамтешніх телеграм-каналах.
“Зоопарк Новосибірська розмістив на банері до Дня перемоги орангутана на прізвисько Бату – жителі обурені та бомбардують коментарями соцмережі”, – пише рашистський канал Mash.
В повідомленні також говориться, що у цієї мавпи вже є своя історія.
“Легендарного африканця одного разу мало не зробили талісманом міста – мерія думала, що сибіряки оберуть снігового барса Саяна, але рудошерстий виграв із великим відривом. Тоді чиновники зарубали політичну кар’єру Бату – не хотіли, аби мера та губернатора порівнювали з кимось не тим. Тепер він красується на плакаті на честь Дня перемоги – задоволених знову нема. Мавпа розбрату”, – додали автори канала.
Опублікувати у
Новини світу
В РФ до Дня перемоги повісили банер з мавпою
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Дефіцит бензину: РФ просить пальне у дружніх країн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Швейцарія домовляється про альтернативу американським Patriot
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Стало відомо, чим займеться Стармер після відставки з посади прем’єра
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі
Опубліковано
admin
Затримано злодіїв, які вкрали мільйони з офісу агропідприємства