Сполучені Штати завдали удару поблизу Ормузької протоки по двох суднах під іранським прапором, які, за твердженням Вашингтона, порушували американську морську блокаду. Про це повідомляє газета Financial Times.
Як заявило Центральне командування США, яке відповідає за американські військові операції на Близькому Сході, було “виведено з ладу” два порожні нафтові танкери, які намагалися зайти в іранський порт у затоці Оман.
За версією американської сторони, винищувач F/A-18 Super Hornet з авіаносця USS George H.W. Bush випустив високоточні боєприпаси по димових трубах обох танкерів, не дозволивши їм увійти до Ірану.
Як пише Reuters, напередодні США вже заявляли про виведення з ладу ще одного іранського судна, а CENTCOM тепер стверджує, що всі три судна більше не прямують до Ірану.
Опублікувати у
Новини світу
США завдали удару по двох суднах під іранським прапором
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Гегсет достроково звільняє генерала США, який координував допомогу Україні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Франції підтверджено перший випадок зараження вірусом Еболи
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
США вперше випробували систему ПРО Золотий купол
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Обличчя євроінтеграції: процес скринінгу та наступні кроки на шляху до ЄС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Гегсет достроково звільняє генерала США, який координував допомогу Україні
Опубліковано
admin