Фахівці Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) провели інспекцію підстанцій, критичних для ядерної безпеки. Про це 8 травня повідомляє НЕК Укренерго.
Зазначається, що інспектори здійснювали фіксацію і документування наслідків російських ракетно-дронових атак на високовольтні підстанції, що забезпечують видачу потужності та живлення власних потреб українських атомних електростанцій.
За словами голови правління Укренерго Віталія Зайченка, компанія показала місії МАГАТЕ руйнування інфраструктури на всіх критично важливих підстанціях системи передачі, що забезпечують стабільну роботу АЕС.
“Сподіваємось, що фіксація цих фактів та жорстке засудження таких дій світовою спільнотою спонукатимуть до посилення санкцій проти Росії, а відтак будуть фактором стримування держави-агресора”, – зазначив він.
Опублікувати у
Новини України
МАГАТЕ завершило місію на високовольтних підстанціях України
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росіяни на Херсонщині вбили розміновувача з міжнародної організації
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Масштабні атаки на Запорізьку область: що відомо зараз | Олександр Коваленко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Блокада Криму: дефіцит палива та відключення світла | Ольга Куришко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Земельна афера на 9 мільйонів: на Закарпатті повідомили про підозру посадовцю сільради
Опубліковано
admin
В аптеках Харкова викрили кодеїновий чорний ринок