Чоловік, який стріляв з автомата у патрульних в Одесі, загинув під час затримання. Він не йшов на контакт із перемовником і під час спецоперації застосував зброю проти бійців підрозділу КОРД. Про це повідомляє Нацполіцію України.
Застосування сили проти стрільця було вимушеним – для припинення загрози життю правоохоронців.
З метою затримання стрільця в області було введено спеціальну поліцейську операцію.
Протягом кількох годин поліцейські встановили місце перебування фігуранта: він переховувався у недобудові.
Під час переговорів чоловік з третього поверху почав стріляти по поліціянтах, у відповідь бійці КОРД також відкрили вогонь – стрілець загинув.
Нині на місці пригоди працює слідчо-оперативна група. Про подію повідомлено в ДБР та прокуратуру.
Опублікувати у
Новини України
Стрілянина в поліцію в Одесі: стрільця ліквідовано
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Робочі спеціальності майбутнього: де навчатися та які перспективи | Дмитро Завгородній
Опубліковано
admin
План з 15 пунктів. Перемовини США з Іраном