В Одесі увечері у середу, 25 березня водій відкрив вогонь по поліцейських під час перевірки документів. Про це повідомила Національна поліція.
Зазначається, що чоловік раптово почав стріляти по поліцейських.
Двоє патрульних зазнали вогнепальних поранень. Їм надають необхідну медичну допомогу. На місці працює слідчо-оперативна група та інші профільні служби.
В місті введено спецоперацію для затримання чоловіка. Відомо, що він перебуває у розшуку за ухилення від мобілізації.
Раніше повідомллося, що у прифронтовому місті Словʼянськ невідомий відкрив вогонь по правоохоронцям і вбив офіцера поліції.
У Києві іноземець влаштував стрілянину
Опублікувати у
Новини України
В Одесі стріляли по поліцейських
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Трамп: Зеленський добре справляється
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Культурні діалоги: як прифронтові територіальні громади вибудовують стійкість під час війни?
Опубліковано
admin